Rekrutacja do klanu FAM3

Moderator: Maistora

kubuszek123
Posts: 1
Joined: Tue Jan 19, 2016 2:19 pm

Re: Rekrutacja do klanu FAM3

Postby kubuszek123 » Tue Jan 19, 2016 2:25 pm

Cześć, bardzo chciałbym dojść do FAM3
A oto moje podanie :D
Moje imię:Kuba
Nick w grze:kubuszek
Mój poziom:50 lvl.
lat:11
Mam TS3 :D
Last edited by kubuszek123 on Tue Jan 19, 2016 5:40 pm, edited 1 time in total.
Tere fere PL
Posts: 1
Joined: Tue Jan 12, 2016 5:29 pm

Re: Rekrutacja do klanu FAM3

Postby Tere fere PL » Mon Jan 25, 2016 3:30 pm

Hey zapewnie już mnie znacie ale bym chciała do klanu FAM3
Aktywność: 2 godz. 6 godz. jak mam mało lekcje
Lvl: 50/51
Wiek: 16 lat rocznikowo 17
Nick: Tere Fere xD




Miałam killka razy z klanem FAM3 sojusz


Raz będę Top 1 Raz bedę w Dupię :D :D
MasterXY
Posts: 1
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:01 am

Re: Rekrutacja do klanu FAM3

Postby MasterXY » Sun Jan 31, 2016 11:04 am

Użutkownik MasterXY lvl 40 lat 14 dobry gracz 8-) P.S mam TS3
PacMan077
Posts: 9
Joined: Tue Mar 22, 2016 2:16 pm

Re: Rekrutacja do klanu FAM3

Postby PacMan077 » Tue Apr 05, 2016 9:07 am

Hejo chciałbym dojść do waszego klanu-FAM3
Moja nazwa to ; PacMan07
gram często ;)
mój lvl to prawie 30 chwila i będzie ;;P
DODAJCIE
TYT Jumbo PL
Posts: 7
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:07 pm

Re: Rekrutacja do klanu FAM3

Postby TYT Jumbo PL » Tue May 10, 2016 4:38 pm

Chcę bardzo dojść do Fam-3 :D
Lat : 15
Lvl : 33, miałem kidys konto na 101 i gram w agar.io w którym mam 88 level 8-)
Gram 1,5 godziny dziennie (ale też zależy....)
Nick : TYT Jumbo PL
Pls dodajcie !
Livex
Posts: 10
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:22 pm

Re: Rekrutacja do klanu FAM3

Postby Livex » Fri Jun 24, 2016 11:35 am

Nie podawajcie ile macie lat,maistora i jego kumple beda wyzywac od dzieci
Creeper PL
Posts: 9
Joined: Sun Nov 29, 2015 6:16 pm

Re: Rekrutacja do klanu FAM3

Postby Creeper PL » Wed Aug 10, 2016 8:10 am

On ma kumpli?
kosmo123
Posts: 3
Joined: Wed Oct 05, 2016 2:39 pm

Re: Rekrutacja do klanu FAM3

Postby kosmo123 » Wed Oct 05, 2016 2:48 pm

nick: kosmo123
lvl: 59 ( 1000xp do 60 :D )
Potrafie grac. Spedzam na bubble dziennie okolo 4-8godz
lat 16
xDrag
Posts: 12
Joined: Thu Mar 30, 2017 6:59 pm

Re: Rekrutacja do klanu FAM3

Postby xDrag » Thu Apr 06, 2017 4:31 pm

Nick: xDraG

Lvl: 23 (Nowe konto na drugim 54)

Wiek: 19.5

Pozdrawiam Maistore hihihihi :D
elza123
Posts: 19
Joined: Fri Mar 31, 2017 2:39 pm

Re: Rekrutacja do klanu FAM3

Postby elza123 » Sat Apr 08, 2017 7:10 am

Siema moge do waszego klanu :?: nie mam klanu szukam klanu
Nick elza123 mam dobrego skilla
LvL66
Wiek 20
Lat14
Nie mam ts
Plis dodacie :roll:

Return to “[FAM3] FAME: gg was close”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest