Nabór do Klanu DMN

Moderator: DUDZIK

User avatar
DUDZIK
Posts: 5
Joined: Wed Oct 28, 2015 1:12 pm

Nabór do Klanu DMN

Postby DUDZIK » Thu Nov 12, 2015 2:26 pm

Witam. Zapraszam na nabór do klanu DMN osoby chętne proszę o podanie Nick z bubble oraz lv. Kontakt na priv lub kom.
Attachments
demons.png
demons.png (50.17 KiB) Viewed 5159 times
piorun123
Posts: 8
Joined: Sat Nov 14, 2015 3:00 pm

Re: Nabór do Klanu DMN

Postby piorun123 » Sat Nov 14, 2015 3:05 pm

Jestem chetny aby być w tym klanie :) mój lvl [29] nick: piorun123
lukiz
Posts: 1
Joined: Sun Nov 15, 2015 7:43 pm

Re: Nabór do Klanu DMN

Postby lukiz » Sun Nov 15, 2015 7:45 pm

Chętny :?
Nick: lukiz
lvl: 10 ale szybko lvluje :lol:
pzdr
AdMi
Posts: 8
Joined: Sat Nov 07, 2015 4:18 pm

Re: Nabór do Klanu DMN

Postby AdMi » Mon Nov 16, 2015 2:34 pm

Chętny
Nick: AdMi
LVL: 30
AdMi
Posts: 8
Joined: Sat Nov 07, 2015 4:18 pm

Re: Nabór do Klanu DMN

Postby AdMi » Tue Nov 17, 2015 6:01 pm

DUDZIK wrote:Witam. Zapraszam na nabór do klanu DMN osoby chętne proszę o podanie Nick z bubble oraz lv. Kontakt na priv lub kom.

Mój nr telefonu: 699049585
Nick: AdMi
LVL:30
piorun123
Posts: 8
Joined: Sat Nov 14, 2015 3:00 pm

Re: Nabór do Klanu DMN

Postby piorun123 » Sat Dec 12, 2015 9:08 pm

piorun123 wrote:Jestem chetny aby być w tym klanie :) mój lvl [29] nick: piorun123

Już mam 30 lvl
Yu.
Posts: 1
Joined: Thu Nov 12, 2015 7:50 pm

Re: Nabór do Klanu DMN

Postby Yu. » Sat Dec 19, 2015 12:45 pm

Jeśli dalej jesteś zainteresowany dołączeniem to pisz do działu rekrutacji pod kontakt gg: 56776237

Pozdrawiam,
Edytka04
Posts: 17
Joined: Thu Nov 19, 2015 2:41 pm
Location: Suwałki
Contact:

Re: Nabór do Klanu DMN

Postby Edytka04 » Tue Jan 19, 2016 2:18 pm

Chętnie dołączę do Waszego klanu. Jak tylko się odezwiecie, odejdę z YUM.
Nick: Edytka04
Lvl: 32
Aktywność: codziennie 2-2,5 h
Gra mi się z Wami świetnie, znam i rozumiem taktyki, np. "lag".
Mam 12 lat, ale jestem ogarem ;d
Każdemu klanowi jestem bardzo wierna, chyba że mnie wystawią :c
Liczę na to, że trafię do Was i w końcu będę w zorganizowanym klanie :)
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam,
Edytka04
pikpik
Posts: 2
Joined: Mon Feb 22, 2016 10:03 am

Re: Nabór do Klanu DMN

Postby pikpik » Mon Feb 22, 2016 10:09 am

dodasz do klanu
AdiK131
Posts: 7
Joined: Wed Feb 17, 2016 12:44 pm

Re: Nabór do Klanu DMN

Postby AdiK131 » Tue Feb 23, 2016 3:13 pm

Lvl 28 Prawie 29 . Nick AdiK131.

Return to “[DMN] Demons Of The Night”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest