mały lvl

Moderators: 12Dawid12, HanoocK, SmoczyYT, Crazy Polish, SzaLoNy

HanoocK

Re: mały lvl

Postby HanoocK » Tue Dec 29, 2015 5:03 pm

1 miesiąc temu? Tylko kto potem mi pisal zebym go znowu dodal...Dopiero potem zalozyles klan.I powiedz co ten twoj klan osiągna?.Widzialem wiele rozmow na temat twojego klanu(kazdy dobry gracz zaraz odchodzi).Rozumiem osiagniecie by bylo chociaz gdyby twoj klan byl np w top 10 klanow.
Pozdrawiam HanoocK ;)
SmoczyYT

Postby SmoczyYT » Tue Dec 29, 2015 6:59 pm

Crazy Polish wrote:
SmoczyYT wrote:
KacperB wrote:
ehh... mógłbym coś zrobic wymysl coś

Ja dostałem VL od takich rzeczy: Wymyśliłem Regulamin, jestem dobrym graczem, podbudowałem ten klan w górę że tak powiem i dzięki moim wysokopoziomowym sojuszom ludzie widzą że nasz klan jest bardzo dobry (oraz dzięki HanoocK'owi i innym graczom)

Pfff... Przez ciebie? Tak nagle Ja mam soja z LiveX klan sory dodaj itd Podbudowałeś klan niby jak że odszedłeś i doszedłeś z troszkę wyższym lvl zobacz ja opuściłem PrEd 1 miesiąc temu tydzień potem założyłem mój klan i już jesteśmy wysoko Więc jak niby pomogłeś że Wymyśliłeś regulamin -_- Smoczy poniżasz mnie Jesteś dobrym graczem??? Właśnie widze jak Niby często jesteś w Top 1 i widze te sojusze... Naprawde?-_-

Hmm... Sprawdź se klany w jakich oni są: DUDZIK, NIEWKURWIAJMNIE, Adidas xd, Cudowny, seba112224, mają bardzo dobre klany i duże poziomy, w top 1 jestem bardzo często a to, że nie wchodzisz wtedy kiedy jestem nie moja wina, nie wierzysz? Proszę, napisz to tych graczy i się zapytaj czy mają ze mną sojusz, i tak, ja podbudowałem ten klan razem z Hanoockiem i Dawidem a ty ledwo coś zrobiłeś, Więcej odpisywać? bo nie sądze, że jeszcze coś wymyślisz, a teraz zachowaniem się nie popisałeś, tym swoim opisem jeszcze się sam poniżasz bo masz taki opis o:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zawód: wkurwanie innych i walenie bzdur (SmoczyYT nie zgapiam od ciebie) (każdy wie że ode mnie zgapiasz)
KlanY (nie powinło być pod koniec Y) M.T sam założyłem :D (tym już sam udowadniasz że jesteś dzieckiem)
Byłe klany: PrEd (tylko 1 klan?)
Hobby: Lubię grać w piłkę i grać w bubble.am (tym to już totalnie udowodniłeś że się poniżasz i jesteś dzieckiem)
A sojusze to już są normalne... TYLKO PO CHUJA TY MASZ SOJUSZ Z HANOOCKIEM JAK MAMY WOJNE
Zawód: Wkurwianie innych
Wyniki: 20-70k na ffa i innych trybach
Klan: A.D (być może)
Dawne klany: ANYM, THC, THUG, FAM3/RISE, PrEd, MILF, HTD, DMN, 3VIL
Sojusze: Klanowy sojusz: D3US Sojusze w grze: całe GLXY, Nice Try, Cudowny, Meister
B4NaN3K1337

Postby B4NaN3K1337 » Tue Dec 29, 2015 11:47 pm

Pomijając fakt że avatar też odgapił to czm robicie z tego shoutbox?
SmoczyYT

Postby SmoczyYT » Wed Dec 30, 2015 10:17 am

B4NaN3K1337 wrote:Pomijając fakt że avatar też odgapił to czm robicie z tego shoutbox?

Gdybyś sam byś miał TAKI SAM wiek jak ja to byś tak samo zareagował, shoutbox może się sam z takiej rozmowy zrobić...
Sojusze: Klanowy sojusz: D3US Sojusze w grze: całe GLXY, Nice Try, Cudowny, Meister
SmoczyYT

Postby SmoczyYT » Wed Dec 30, 2015 10:22 am

Crazy Polish wrote:
SmoczyYT wrote:
KacperB wrote:
ehh... mógłbym coś zrobic wymysl coś

Ja dostałem VL od takich rzeczy: Wymyśliłem Regulamin, jestem dobrym graczem, podbudowałem ten klan w górę że tak powiem i dzięki moim wysokopoziomowym sojuszom ludzie widzą że nasz klan jest bardzo dobry (oraz dzięki HanoocK'owi i innym graczom)

Pfff... Przez ciebie? Tak nagle Ja mam soja z LiveX klan sory dodaj itd Podbudowałeś klan niby jak że odszedłeś i doszedłeś z troszkę wyższym lvl zobacz ja opuściłem PrEd 1 miesiąc temu tydzień potem założyłem mój klan i już jesteśmy wysoko Więc jak niby pomogłeś że Wymyśliłeś regulamin -_- Smoczy poniżasz mnie Jesteś dobrym graczem??? Właśnie widze jak Niby często jesteś w Top 1 i widze te sojusze... Naprawde?-_-

A, i jeszcze jedno jak chcesz żebym ci udowodnił że jestem bardzo dobrym graczem to proszę, możesz się zapytać: NIEWKURWIAJMNIE, DUDZIK, Adidas xd, Cudowny, Seba112224 (nie pamiętam końca nicku) czy jestem dobrym graczem, a tak samo możesz się sam ze mną teamować i ci to udowodnię...
LukaszB

Postby LukaszB » Wed Dec 30, 2015 11:43 am

HanoocK to mnie dodasz wczoraj dobilem do 30 lvl
POZDRAWIAM LukaszB 8-)
B4NaN3K1337

Postby B4NaN3K1337 » Wed Dec 30, 2015 11:45 am

ja potwierdzam ze smoczy dobrze gra, jak byl w RISE to widzialem ;f
SmoczyYT

Postby SmoczyYT » Wed Dec 30, 2015 11:48 am

LukaszB wrote:HanoocK to mnie dodasz wczoraj dobilem do 30 lvl

Screena dasz?
KacperB

Postby KacperB » Wed Dec 30, 2015 12:51 pm

ej wczoraj jescze bylem w PrEd dzis wchodze i mnie niema dodacie ktos mnie wywalil
KacperB :D
LukaszB

Postby LukaszB » Wed Dec 30, 2015 1:57 pm

SmoczyYT wrote:
LukaszB wrote:HanoocK to mnie dodasz wczoraj dobilem do 30 lvl

Screena dasz?

PROSZĘ
Attachments
SCREEN.png
SCREEN.png (246.91 KiB) Viewed 1887 times
POZDRAWIAM LukaszB 8-)