Rekrutacja

Moderator: TejT

TejT
Posts: 39
Joined: Sun Oct 18, 2015 4:29 pm
Contact:

Rekrutacja

Postby TejT » Tue Oct 20, 2015 5:35 pm

AoSu - Team
Image

Wymagania:
- Aktywność w ramach możliwości
- Minimum 25 lvl
- Minimum 13 lat
- Komunikator głosowy (najlepiej Skype)

Czego oczekujemy:

- lojalności
- wierności
- pokory

Co oferujemy:

- zapoznanie z przeróżnymi taktykami
- pomoc przy zdobywaniu punktów w turniejach
- wzajemna obrona
- dużo emocji

Spełniasz to wszystko? Podanie złóż pod tym postem!
User avatar
admin
Site Admin
Posts: 90
Joined: Wed Oct 14, 2015 2:01 am

Re: Rekrutacja

Postby admin » Tue Oct 20, 2015 8:14 pm

Możesz wrzucić link do tej rekrutacji na stronie bubble.am tak jak ma POL i WAR
Bolus
Posts: 29
Joined: Tue Nov 17, 2015 4:00 pm

Re: Rekrutacja

Postby Bolus » Tue Nov 17, 2015 4:58 pm

Nick: bolus
Poziom: 18, szybko expię.
Ts3 nie używam. Pozdrawiam.
Last edited by Bolus on Fri Nov 27, 2015 3:53 pm, edited 1 time in total.
Pozdrawiam, Bolus :)
TejT
Posts: 39
Joined: Sun Oct 18, 2015 4:29 pm
Contact:

Re: Rekrutacja

Postby TejT » Tue Nov 17, 2015 7:32 pm

Bolus wrote:Nick: bolus
Poziom: 13, szybko expię.
Ts3 nie używam. Pozdrawiam.


Jak nabijesz to wróć.
Crazy Polish
Posts: 153
Joined: Mon Nov 16, 2015 12:03 pm

Re: Rekrutacja

Postby Crazy Polish » Mon Nov 23, 2015 6:16 am

Cześć Jestem Crazy PL szukam klanu i mam 20lvl czekam na odpowiedź:)
,,Odchodze,,
TejT
Posts: 39
Joined: Sun Oct 18, 2015 4:29 pm
Contact:

Re: Rekrutacja

Postby TejT » Mon Nov 23, 2015 3:27 pm

Crazy Polish wrote:Cześć Jestem Crazy PL szukam klanu i mam 20lvl czekam na odpowiedź:)


Wypadałoby przeczytać wymagania.
TwiiNya
Posts: 1
Joined: Wed Dec 02, 2015 6:01 am

Re: Rekrutacja

Postby TwiiNya » Wed Dec 02, 2015 6:04 am

Nick:TwiiNya lvl:25 Skype:dvcgo0/Davi Gomes
User avatar
jujek55
Posts: 18
Joined: Fri Jan 15, 2016 4:12 pm

Re: Rekrutacja

Postby jujek55 » Wed Jan 20, 2016 8:15 pm

Nick:jujek55
level:32
skype:posiadam
Nick : jujek55
klan:PrEd
Sojusze w grze : SZUKAM
Powiedzonko : I z nędzy można przyjść do pieniędzy.
Im gość rzadszy, tym milszy.

Pozdrawiam jujek55.
AdiK131
Posts: 7
Joined: Wed Feb 17, 2016 12:44 pm

Re: Rekrutacja

Postby AdiK131 » Tue Feb 23, 2016 3:26 pm

Nick: AdiK131
Lvl: 28lvl
Ts 3 i Skype
nazryj sie
Posts: 10
Joined: Fri Feb 26, 2016 6:58 pm

Re: Rekrutacja

Postby nazryj sie » Wed Mar 02, 2016 3:31 pm

Nick na bubble.am - nazryj sie

Poziom: 30



Ts3 oraazz skype mam w razie potrzeby moge skontaktowac sie na tym forum 0 premiium punktow

Return to “[AoSu] AoSu - Team”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest