#‎PrayForParis‬

Moderator: TejT

TejT

#‎PrayForParis‬

Postby TejT » Sat Nov 14, 2015 12:51 pm

Condoléances pour les joueurs de France
Image
Hajs7

Re: #‎PrayForParis‬

Postby Hajs7 » Sun Nov 15, 2015 2:37 pm

[*]
Hajs upadł, Hajs powstanie xd
Hajs7

Postby Hajs7 » Fri Nov 20, 2015 8:03 pm

Tejcik wiesz co jest najlepsze?
Jak np. na Bliskim Wschodzie, różnych krajach tego rejonu giną setki ludzi to jakoś ich to nie przejmuje(Ich- Zachód).
A jak się np. we Francji coś dzieje to już tragedia.
Świat jest dziwny. ;-;
TejT

Postby TejT » Sat Nov 21, 2015 7:51 am

Hajs7 wrote:Tejcik wiesz co jest najlepsze?
Jak np. na Bliskim Wschodzie, różnych krajach tego rejonu giną setki ludzi to jakoś ich to nie przejmuje(Ich- Zachód).
A jak się np. we Francji coś dzieje to już tragedia.
Świat jest dziwny. ;-;

I tutaj jest dobry przykład na to, że media robią swoje. Gdyby tv/internet/radio tak to nie nagłośniło to zapewne skończyło by się na kilku komentarzach.
Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że Francja jest w EU i NATO co tak naprawdę automatycznie zobowiązuje nas do solidarności z nimi. Póki wszystko się jeszcze działo poza granicami europy to nikt się tym nie przejmował. Teraz ci islamiści przegięli i trzeba było im pokazać, że wszyscy stoimy za Francja.
Ja osobiście jestem związanym z tym krajem więc taka tragedia bardzo mnie dotknęła.
Hajs7

Postby Hajs7 » Sat Nov 21, 2015 12:55 pm

TejT wrote:I tutaj jest dobry przykład na to, że media robią swoje. Gdyby tv/internet/radio tak to nie nagłośniło to zapewne skończyło by się na kilku komentarzach.
Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że Francja jest w EU i NATO co tak naprawdę automatycznie zobowiązuje nas do solidarności z nimi. Póki wszystko się jeszcze działo poza granicami europy to nikt się tym nie przejmował. Teraz ci islamiści przegięli i trzeba było im pokazać, że wszyscy stoimy za Francja.
Ja osobiście jestem związanym z tym krajem więc taka tragedia bardzo mnie dotknęła.

No rozumiem cię Tejcik, ciekawe jakby zareagowali sojusznicy Polski, gdyby Polskę zaatakowała Rosja(bo isis podobno nie zamierza atakować Polskę), czy by było #ModlitwaZaPolskę? (:d)
Czasami nie rozumiem dlaczego zostałem urodzony w takich chorych czasach.
TejT

Postby TejT » Sat Nov 21, 2015 1:09 pm

Hajs7 wrote:
TejT wrote:I tutaj jest dobry przykład na to, że media robią swoje. Gdyby tv/internet/radio tak to nie nagłośniło to zapewne skończyło by się na kilku komentarzach.

No rozumiem cię Tejcik, ciekawe jakby zareagowali sojusznicy Polski, gdyby Polskę zaatakowała Rosja(bo isis podobno nie zamierza atakować Polskę), czy by było #ModlitwaZaPolskę? (:d)
Czasami nie rozumiem dlaczego zostałem urodzony w takich chorych czasach.

Rosja się nie ośmieli nas zaatakować ;p Za dużo na tym by straciła. A to że "isis nie zamierza atakować polski" może byc czystą propagandą. Myślę, że chcą uśpić naszą czujność...
W końcu Polska jest trzecim krajem w europie, a ósmym na świecie jeśli chodzi o chrześcijaństwo.
Hajs7

Postby Hajs7 » Sat Nov 21, 2015 1:23 pm

TejT wrote:Rosja się nie ośmieli nas zaatakować ;p Za dużo na tym by straciła. A to że "isis nie zamierza atakować polski" może byc czystą propagandą. Myślę, że chcą uśpić naszą czujność...
W końcu Polska jest trzecim krajem w europie, a ósmym na świecie jeśli chodzi o chrześcijaństwo.

Na szczęście teologiem to ja nie zostanę. ;)

Return to “[AoSu] AoSu - Team”