Rekrutacja

Moderator: ognos

gdaczor
Posts: 2
Joined: Mon Jul 02, 2018 6:23 pm

Re: Rekrutacja

Postby gdaczor » Mon Jul 02, 2018 6:27 pm

siemka
ostatnio gram 3-5 godz dziennie min 1 lvl dziennie
21 lvl prawie 22
nick gdaczor obecnie mam klan ale zapke proszę wysłać lub się odezwać
pozdro
:D :)
tytmujtas2006
Posts: 1
Joined: Tue Jul 03, 2018 12:16 pm

Re: Rekrutacja

Postby tytmujtas2006 » Tue Jul 03, 2018 12:17 pm

Witam
Chciałbym wstąpić do waszego klanu
lat 17
lvl 45
Prosze o zaproszenie do klanu ...
TrenujZKrzychemd
Posts: 2
Joined: Fri Jul 20, 2018 5:32 pm

Re: Rekrutacja

Postby TrenujZKrzychemd » Fri Jul 20, 2018 5:35 pm

Nazwa: TrenujZKrzychem
LVL: 31
Gram praktycznie codziennie, co drugi dzień
Mam nadzieje ze bede w klanie :)
Lubie buble
Posts: 3
Joined: Thu Mar 31, 2016 3:04 pm

Re: Rekrutacja

Postby Lubie buble » Sun Jul 22, 2018 11:39 am

Nick Lubie Bubble
Lvl 49
Gram codzienie po 5 6 godzin
DamianPL
Posts: 2
Joined: Mon Feb 15, 2016 2:25 pm

Re: Rekrutacja

Postby DamianPL » Wed Jul 25, 2018 8:27 pm

- nick:DamianPl
- level 47 ale gram juz prawie 2 lata z przerwami ale skill
- dzienie 4h a w wekendy 6h
TTTP PL
Posts: 1
Joined: Fri Jul 27, 2018 7:57 am

Re: Rekrutacja

Postby TTTP PL » Fri Jul 27, 2018 8:06 am

Siema mój nick: tomas14758 , lvl 48 , gram dosyć często prawie codziennie 8-) :D
Adam Lambeert
Posts: 1
Joined: Sat Jul 28, 2018 12:07 pm

Re: Rekrutacja

Postby Adam Lambeert » Sat Jul 28, 2018 12:10 pm

Nick: Adam Lambert
Level: 39, kiedyś ponad 100
Codziennie jestem, po 2h a gdy dobrze gram to trochę więcej ;)
TyT xxyoloXX
Posts: 3
Joined: Tue Jun 27, 2017 12:57 pm

Re: Rekrutacja

Postby TyT xxyoloXX » Tue Jul 31, 2018 12:51 pm

nick: TyT XXYoloxx
wiek: 11
lvl: 16 (nie wiem czy to cb obchodzi ale drugie konto tam miałem 47)
kontak: messenger Jakub Lipkowski
TyT xxyoloXX
Posts: 3
Joined: Tue Jun 27, 2017 12:57 pm

Re: Rekrutacja

Postby TyT xxyoloXX » Tue Jul 31, 2018 12:51 pm

Aha gram codziennie po kilka godzin
natanek
Posts: 2
Joined: Wed Aug 01, 2018 6:22 am

Re: Rekrutacja

Postby natanek » Wed Aug 01, 2018 6:26 am

Natanek
lvl 29
Gram codziennie chyba po 3-4 godziny bo jestem dzieckiem bez życiaa

Return to “[POL] Team Poland”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests