Drużyny

User avatar
Zajkovski
Posts: 3
Joined: Sat Dec 12, 2015 10:21 pm

Re: Drużyny

Postby Zajkovski » Sun Dec 13, 2015 11:03 am

Chciałbym zgłosić swój klan- [TYT] TYT Clan Fans
BigSmoke
Posts: 15
Joined: Sat Nov 21, 2015 11:55 am

Re: Drużyny

Postby BigSmoke » Mon Dec 14, 2015 4:54 pm

admin wrote:Jeśli brakuje forum Twojej drużyny to zgłaszaj zapotrzebowanie w tym temacie.

Chciałbym zgłosić drużyne [PT] Predatory Tiger
User avatar
Linkin Park
Posts: 1
Joined: Mon Dec 07, 2015 11:58 am

Re: Drużyny

Postby Linkin Park » Wed Dec 16, 2015 11:21 am

Witam
chciałbym zgłosić moją drużynę tutaj nazywa się
HTD Hard to die
Pozdr.
Crazy Polish
Posts: 153
Joined: Mon Nov 16, 2015 12:03 pm

Re: Drużyny

Postby Crazy Polish » Wed Dec 16, 2015 3:42 pm

Cześć,
Chciałbym zgłosić moją drużynę [M.T] Master Team
Jestem Leaderem i chciałbym być Moderatorem grupy
P.S Skin Klanu
97893.png
97893.png (52.58 KiB) Viewed 3593 times
,,Odchodze,,
Bolus
Posts: 29
Joined: Tue Nov 17, 2015 4:00 pm

Re: Drużyny

Postby Bolus » Wed Dec 16, 2015 9:50 pm

Trza pol usunąć:)
Pozdrawiam, Bolus :)
User avatar
SmoczyYT
Posts: 244
Joined: Sat Nov 14, 2015 11:30 am
Location: Konarzyny

Re: Drużyny

Postby SmoczyYT » Mon Dec 21, 2015 4:38 pm

Bolus wrote:Trza pol usunąć:)


Pol jest wznowione, częściej graj na FFA i FFA 5x...
Zawód: Wkurwianie innych
Wyniki: 20-70k na ffa i innych trybach
Klan: A.D (być może)
Dawne klany: ANYM, THC, THUG, FAM3/RISE, PrEd, MILF, HTD, DMN, 3VIL
Sojusze: Klanowy sojusz: D3US Sojusze w grze: całe GLXY, Nice Try, Cudowny, Meister
Crazy Polish
Posts: 153
Joined: Mon Nov 16, 2015 12:03 pm

Re: Drużyny

Postby Crazy Polish » Wed Dec 30, 2015 7:49 pm

Jeszcze raz chciałbym zgłosić grupe M.T master team
,,Odchodze,,
SmileyFace
Posts: 3
Joined: Fri Jan 08, 2016 10:56 am

Re: Drużyny

Postby SmileyFace » Fri Jan 08, 2016 12:01 pm

Cześć,
Hoonok ? Dodasz do druzyny predatorzy ?
SmileyFace :D
HanoocK
Posts: 259
Joined: Tue Oct 20, 2015 4:10 pm
Location: Łódź

Re: Drużyny

Postby HanoocK » Fri Jan 08, 2016 12:15 pm

Tak, jaki lvl?
P.S Mamy na swojej grupie temat do rekrutacji
Pozdrawiam HanoocK ;)
BigSmoke
Posts: 15
Joined: Sat Nov 21, 2015 11:55 am

Re: Drużyny

Postby BigSmoke » Fri Jan 22, 2016 7:00 pm

admin wrote:Jeśli brakuje forum Twojej drużyny to zgłaszaj zapotrzebowanie w tym temacie.


Chciałbym zgłosić TEAM o nazwie, [PT] Predatory Tiger.

LOGO KLANU:
Attachments
2645.png
2645.png (62 KiB) Viewed 3454 times

Return to “Ogólny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests